ru
ro
en

direcția vânzări

Maxim Neicovcen
Director comercial. Ambalaje din hârtie și carton

тел.: (+373) 22856160

maxim.neicovcen@cartnord.md

Vitali Erulevici
Director comercial. Hârtii și cartoane poligrafice

тел.: (+373) 22856167

vitali.erulevici@cartnord.md

departament hârtie și carton:

Roman Culbaba
Manager vânzări. Hârtie offset, ziar. Servicii taiere hartie

(+373) 22856163, 68958883

roman.culbaba@cartnord.md

Nicolae Mîrza
Manager vânzări. Hârtie cretată, de oficiu și cu semne de protecție

(+373) 22856163, 60033991

nicolae.mirza@cartnord.md

Ivanka Constantinova
Manager vânzări. Hârtie etichetă, hârtie de ambalat, cartoane poligrafice

(+373) 22582343, 60002928

ivanka.constantinova@cartnord.md

departament ambalaje:

SECȚIA saci din hârtie:

Rostislav Lazarenco
Șef secție Saci din hârtie

тел.: (+373) 69511223

industrial.bags@cartnord.md

Ecaterina Cojuhari
Export Manager

(+373) 22856185, (+373) 69411431

industrial.bags@cartnord.md

Alexandru Dobrovolschi
Manager aprovizionare

(+373) 22582809, (+373) 69858900

procurement@cartnord.md

secția ambalaje din carton ondulat:

Eugeniu Caluș
Șef secție Ambalaje din carton ondulat

(+373) 22856161, (+373) 60092244

cutii.carton@cartnord.md

Manager vânzări

(+373) 22856161, (+373) 69554552

cutii.carton@cartnord.md

Secția pungi din hârtie:

Rodica Lipciu
Șef secție Pungi din hârtie

(+373) 22856162, (+373) 68901166

paper.bags@cartnord.md

Sever Bolocan
Manager vânzări pungi pentru industria alimentara

(+373) 22856162, (+373) 68966776

bags.food@cartnord.md

Ecaterina Zaharova
Manager vânzări angro, pungi cu maner

(+373) 22856162, (+373) 69172220

paper.bags@cartnord.md

Catalina Filip
Manager vânzări vânzări cu amănuntul, pungi cu maner

(+373) 22582809, (+373) 69202555

paper.bags@cartnord.md

FABRICA DE PRODUCERE AMBALAJE DIN HÂRTIE ȘI CARTON

Andrei Ilin
Director fabrica

тел.: (+373) 69183999

факс.: (+373) 22582589

andrei.ilin@cartnord.md

anticamera directorului general

Victoria Mînzul
Office-manager

тел.: (+373) 22815088

office@cartnord.md

DepartamentUL financiar

Corina Florea
Șef departament

тел.: (+373) 22593840

corina.florea@cartnord.md

CONTABILITATEA

Oxana Mîța
Contabil-șef

тел.: (+373) 22582980

contabilitate@cartnord.md

serviciuL cadre

Victoria Mînzul
Inspector cadre

тел.: (+373) 61022210

hr@cartnord.md

DepartamentUL logistică

Margarita Molodiuc
Broker vamal

тел.: (+373) 60502090

broker@cartnord.md

feedback-ul
Completați toate câmpurile și vă vom contacta în scurt timp.

Clienții noștri