ru
ro
en

DEPARTAMENTUL HÂRTIE ȘI CARTON

Vitali Erulevici
Director comercial

тел.: (+373) 22856167

vitali.erulevici@cartnord.md

Alexandr Reșetnicov
Șef departament. Cartoane poligrafice

(+373) 22856168, 69294772

alexandr.reshetnicov@cartnord.md

Roman Culbaba
Manager vânzări. Hârtie offset, ziar. Servicii taiere hartie

(+373) 22856163, 68958883

roman.culbaba@cartnord.md

Nicolae Mîrza
Manager vânzări. Hârtie cretată, de oficiu și cu semne de protecție

(+373) 22856163, 60033991

nicolae.mirza@cartnord.md

Ivanka Constantinova
Manager vânzări. Hârtie etichetă și autocolantă, hărtie de ambalat și rezistentă la grăsimi

(+373) 22582343, 60002928

ivanka.constantinova@cartnord.md

DEPARTAMENTUL AMBALAJE:

Maxim Neicovcen
Director executiv

тел.: (+373) 22856160

maxim.neicovcen@cartnord.md

SECȚIA saci din hârtie:

Rostislav Lazarenco
Șef secție Saci din hârtie

тел.: (+373) 69511223

rostislav.lazarenco@cartnord.md

Ecaterina Cojuhari
Export Manager

(+373) 22856185, 69411431

ecaterina.cojuhari@cartnord.md

Vitalie Maranciuc
Manager aprovizionare

(+373) 22582809, 69169585

vitalii.maranciuc@cartnord.md

Manager-tehnolog

(+373) 22582809, 68911077

secția ambalaje din carton ondulat:

Eugeniu Caluș
Șef secție Ambalaje din carton ondulat

(+373) 22856161, (+373) 60092244

eugeniu.calus@cartnord.md

Vengreniuc Mariana
Manager vânzări

(+373) 22856161, (+373) 69554552

mariana.vengreniuc@cartnord.md

Secția pungi din hârtie:

Rodica Lipciu
Șef secție Pungi din hârtie

(+373) 22856162, 68901166

rodica.lipciu@cartnord.md

Andrei Florea
Manager vânzări

(+373) 22856162, 68966776

andrei.florea@cartnord.md

Ecaterina Zaharova
Manager vânzări

(+373) 22856162, 69172220

ecaterina.zaharova@cartnord.md

FABRICA DE PRODUCERE AMBALAJE DIN HÂRTIE ȘI CARTON

Andrei Ilin
Director fabrica

тел.: (+373) 69183999

факс.: (+373) 22582589

andrei.ilin@cartnord.md

Anticamera

Victoria Mînzul
Office-manager

тел.: (+373) 22815088

office@cartnord.md

DepartamentUL financiar

Corina Florea
Șef departament

тел.: (+373) 22593840

факс.: (+373) 22856166

corina.florea@cartnord.md

DepartamentUL logistică

Sergiu Patrașco
Broker vamal

тел.: (+373) 22856164

broker@cartnord.md

serviciuL cadre

тел.: (+373) 22815088

hr@cartnord.md

feedback-ul
Completați toate câmpurile și vă vom contacta în scurt timp.